Autoservis

AUTOSERVIS FÁBLOVKA – Pardubice provádí běžnou údržbu vozidel, výměny olejů, brzd, podvozkových dílů atd. Nejste si jistí co Vašemu autu je? Rozsvítila se Vám kontrolka, motor vozidla má divný zvuk nebo slyšíte bouchání kol… ? Přijeďtě k nám!

Příprava vozu na kontrolu STK

Kontrola STK prověří, zdali je Váš vůz bezproblémově schopen silničního provozu. Provádí se pravidelně na specializovaných stanicích kontroly STK. Připravíme Vaše vozidlo tak, aby bez problému vyhovělo podmínkám pro prodloužení technické způsobilosti a emisní kontrole. Doporučíme Vám takové stanice technické kontroly, se kterými máme dlouhodobě vynikající zkušenosti.

Kompletní servis auta

Udržujte své vozidlo zdravém a bezpečném stavu! Prodloužíte tak životnost vozidla a zároveň udržujete jeho vyšší hodnotu. Provádíme kompletní kontrolu dle servisních bodů, které zahrnují výměnu oleje, olejového filtru, rovněž kontrolujeme
stav svíček zapalování motoru atd.

Zimní servis auta

Buďte na zimu připraveni a zajistěte bezpečnost pro Vaši rodinu i Váš vůz. Cenově výhodný servis před zimou obsahuje kontrolu autobaterie, alternátoru a zimních pneumatik, stav stěračů, hladiny všech tekutin a rovněž sílu protimrznoucí kapaliny. Vybavíme Vás zimním balíčkem čističe na okenní námrazu, rozmrazovače a tekutiny do odstřikovačů.

Letní servis auta

Dlouhé cesty na prázdniny v horkém počasí mohou být pro Vás stresující a nejenom pro Vás ale i pro Váš vůz. Abyste se ujistili, že je Vaše auto na dlouhou cestu dobře připraveno a snížili riziko mechanické závady, nechte Váš vůz prověřit v rámci letního servisu.

2024 © servisfablovka.cz | Podmínky užití