Profesionální chiptuning, zvýšení výkonu motoru auta

Autoservis Fáblovka Pardubice se o váš vůz postará od A do Z. Nově pro vás máme i jednu velice příjemnou službu, respektive takovou, která zvýší výkon vašeho motoru a současně sníží spotřebu paliva, což se v dnešní době, kdy ceny benzinu i nafty neustále rostou, rozhodně hodí.

Profesionální chiptuning realizujeme ve spolupráci s Xtuning.cz. Garantujeme zvýšení výkonu auta až o 35 % a snížení spotřeby až o 1 litr na 100 km!

Řídicí jednotky každého vozu jsou již v továrním nastavení z emisních důvodů standardně „uškrceny“. Chiptuning motoru spočívá v softwarové úpravě této řídicí jednotky, a to tak, aby motor dosahoval vyššího výkonu, točivého momentu a ideálně měl i menší spotřebu. Všechny úpravy se týkají výhradně úpravy softwaru řídicí jednotky. Nejedná se o mechanický zásah do motoru.

Každý tuning motoru bereme individuálně. Software upravujeme přesně pro vaše vozidlo a navíc ten stávající zálohujeme pro případné další použití, například kdybyste automobil chtěli časem prodat.

Svěřte svůj automobil do rukou profesionálů. S chiptuningem máme dlouholeté zkušenosti a navíc spolupracujeme s Xtuning.cz, kteří mají za sebou více než 30 tisíc úprav vozidel. Zvolíte-li si profesionální služby, vyvarujete se nepříjemného překvapení. Řada firem na českém trhu chiptuning vlastně vůbec neprovádí, nechá si zaplatit a přitom parametry ani výkon motoru nezmění, případně změny provede neprofesionálně a vašemu vozu naopak uškodí. Veškeré změny, které v software řídicí jednotky provedeme, vám proto ukážeme, včetně porovnání před a po tuningu. Současně vám poskytujeme dvouletou záruku

Co chiptuning Fáblovka Pardubice nabízí?

  • zvýšení výkonu
  • zvýšení točivého momentu
  • snížení spotřeby 0,8 až 1,2 l na 100 km – např. při nájezdu 3 000 km měsíčně u vozu Škoda Kodiaq návratnost za 9 měsíců
  • zápis do velkého TP

2023 © servisfablovka.cz | Podmínky užití